Treniņu Programma

MYZONE ir visuniversālākā fitnesa ierīce tirgū. Izmantojot Bluetooth, ANT+ u Analog sasaites tīklus, tā nodrošina precīzus datus par sirds ritmu, patērētajām kalorijām un slodzi, izmantojot piecas vienkāršas krāsas katrai sirdsdarbības zonai.
Tagad ar MYZONE sporta klubi var attēlot grupu nodarbības uz MYZONE displeja tiešsaistē. Iesaistiet grupu nodarbību apmeklētājus treniņa procesā vēl vairāk, izbaudot visas MYZONE sniegtās priekšrocības. Treneriem un nodarbību apmeklētājiem būs iespēja sekot līdzi savām sirdsdarbības zonām, kas liks koncentrēties tikai uz treniņu procesu.
Myzone tiek pārstāvēts vairāk nekā 5000 vietās un 65+ valstīs visa pasaulē, kā arī iztulkots 19 valodās. To izmanto gan veselības aprūpes un fitnesa klubi, gan veselības centros un izglītības iestādēs.
IHRSA ir atzinusi Myzone par 2018.gada asociēto biedru.

 

Kāpēc izvēlēties MYZONE?

1. Industrijas attīstība – Digitālā vide ir ienākusi arī fitnesa telpā un sāk kļūt par svarīgu sastāvdaļu klubu klientiem. Gada laikā digitālā fitnesa lietotāju skaits ir palielinājis par 54%, pie esošiem rādītājiem aptuveni pēc trīs gadiem gandrīz visi fitnesa entuziasti izmantos tehnoloģijas sportojot.

2. Esi tas, kas kontrolē – 60% no visiem cilvēkiem, kuri lieto pulsometrus vai jebkuru citu valkājamu tehnoloģisko ierīci, saka, ka viņi to dara, lai kontrolētu savu dzīvi un labklājību. Gandrīz vairāk kā puse no šiem cilvēkiem uzskata, ka sekojot līdzi, savam dzīves ritmam ir iespējams pagarināt dzīvi pa aptuveni 10 gadiem.

3. Viegla izmantošana – Ne vienmēr ir viegli integrēt valkājamu ierīci vai lietotni savā treniņā, bet ar MYZONE tas ir tik vienkārši. Ierīce ir veidota, koncentrējoties uz klubu apmeklētājiem un viņu vajadzībām – ātru piesaisti un lietošanu.

4. Seko līdzi savai sirdsdarbībai – cilvēka aktivitātes ir saistītas ar sirdsdarbības ritmu. MYZONE seko līdzi sirdsdarbībai un precīzi to uztver, neatkarīgi no uzdevumu sarežģītības līmeņa. Ar MYZONE vienmēr esi pārliecināts, ka aktivitātes tiek izsekotas un reģistrētas.

 

MYZONE® MZ-SWITCH JOSTA

121 Euro

MYZONE MZ-3 JOSTA

115 Euro

MYZONE MZ-1 JOSTA

65Euro 

 

whatsApp